Brak pluginu Flash
GrandCheck

NAJLEPSZA AGENCJA INTERAKTYWNA 2010


Z przyjemnością informujemy, że według badania Grand Check przeprowadzonego przez TNS OBOP i miesięcznik Press BJ Group jest najlepszą firmą reklamową 2010
w kategorii: Agencja interaktywna.


Niezależnie od tytułu Najlepszej Agencji Interaktywnej wyprzedziliśmy wszystkie badane firmy (domy mediowe, agencje reklamowe i interaktywne) pod względem rekomendacji (wynik 4,8 na 5 możliwych). Oznacza to, że jesteśmy najchętniej polecaną przez klientów firmą reklamową w Polsce.


Czym jest badanie Grand Check?

Badanie satysfakcji klientów Grand Check było realizowane od lipca do października br. przez agencję badawczą TNS OBOP na zlecenie magazynu Press.


Badanie było przeprowadzane na grupie 4500 największych pod względem wydatków reklamodawców. Wskazali oni ponad 200 agencji interaktywnych, które dla nich pracują i ocenili poszczególne elementy współpracy pomiędzy nimi a tymi firmami.
Opinie wyrażali pracownicy działów marketingu, na co dzień współpracujący z firmami reklamowymi i decydujący o ich wyborze.


O wiarygodności badania niech świadczy fakt, że to nie agencje i domy mediowe wskazywały respondentów, ale zostali oni wybrani przez TNS OBOP.


Co wyniki badania oznaczają dla nas?

Ten wynik nie tylko potwierdza wysoką jakość naszych usług, ale także pozwala spojrzeć na naszą pracę z perspektywy klienta, dając tym samym niezwykle cenne informacje.
Z całą pewnością będą one dla nas przydatne na drodze dalszego rozwoju oraz dodatkową motywacją do jeszcze większego wysiłku.


Wszystkim klientom, którzy wyrazili opinie na nasz temat, gorąco dziękujemy !
Natomiast tym, którzy naszymi klientami jeszcze nie są, mamy nadzieję podziękować w przyszłym roku.


Przekonaj się, że warto z nami pracować.


Skontaktuj się z nami już teraz.Oceny Grand Check