Nasze marki


BJ strategy

BJ Strategy


Konsulting strategiczny. BJ Strategy (BJS) pomaga budować internetowe ramię firmy, wskazując, jak wykorzystać potencjał Internetu w strategii, by zapewnić organizacji sukces rynkowy. BJS czerpie z wiedzy i umiejętności swoich specjalistów, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii rynkowych w Polsce i poza jej granicami. Realizując opracowaną strategię, nasi eksperci na bieżąco analizują efekty implementacji, co pozwala im na szybką reakcję i wprowadzanie potrzebnych zmian w realizowanych projektach. BJ Strategy dysponując także kompetencjami szkoleniowymi i konsultingowymi, doradza firmom, jak tworzyć skuteczne strategie z wykorzystaniem Internetu.

Odwiedź naszą stronę »

House Of Numbers

House of Numbers


Dom badawczo-analityczny. Wieloletnie doświadczenie zespołu House Of Numbers w dziedzinie badań marketingowych i analiz online zapewnia wsparcie w procesie pozyskiwania informacji na temat grupy docelowej, jej potrzeb, preferencji i zachowań. House Of Numbers jest pierwszą na polskim rynku agencją, która łączy klasyczne badania marketingowe z wiedzą, która tkwi w analityce i badaniach użyteczności stron WWW, sklepów e-commerce, jak również innych kanałów sprzedaży przez Internet. Specjalizuje się w realizowaniu projektów badawczych przy wykorzystaniu Internetu i narzędzi on-line.

Odwiedź naszą stronę »

Web Search Factory Polska

Web Search Factory Polska


Agencja SEM & SEO. Opracowywanie i skuteczne wdrażanie kampanii SEM stanowi najważniejszy obszar specjalizacji firmy. Eksperci WSF posiadają wieloletnie doświadczenie w skutecznym marketingu w wyszukiwarkach, pozycjonowaniu, optymalizacji (SEO), czyli budowaniu widoczności firm, ich produktów lub usług w Sieci. WSF jest również dystrybutorem innowacyjnych narzędzi, takich jak Awatar (ang. Avatar - wirtualny asystent/interaktywny sprzedawca).

Odwiedź naszą stronę »

futurepr

FuturePR


Agencja Web PR. FuturePR to zespół fachowców wyspecjalizowanych w szeroko pojętej komunikacji
w Internecie. Agencja zapewnia usługi na najwyższym poziomie w zakresie: opracowywania strategii budowania wizerunku firm w Internecie, prowadzenia kampanii wizerunkowych, społecznych
i promocyjnych, wdrażania interaktywnych rozwiązań www bazujących na najnowszej technologii, tworzenia tekstów i artykułów na potrzeby Sieci. Prowadzi także bieżące media relations, social media relations oraz współpracuje z polską i zagraniczną blogosferą. Odwiedź naszą stronę »

salesmachines

Sales Machines


Outsourcing działań sprzedażowych. Sales Machines specjalizuje się w projektach związanych
z wsparciem sprzedaży i pozyskiwaniem klientów. Wykorzystuje różne narzędzia marketingowo-sprzedażowe oraz zintegrowane kanały komunikacji, wśród których kluczowe miejsce zajmuje Internet. Celem jest konkretne wsparcie realizacji celów sprzedażowych klienta poprzez opracowanie
i wdrożenie narzędzi generujących zapytania ofertowe, budowanie baz konsumenckich i innych baz danych, zwiększanie ruch na witrynach firmowych. Sales Machines rozlicza swoje działania w modelu CPA (firma płaci za konkretne efekty), co oznacza dla zleceniodawcy minimalizację ryzyka związanego
z działaniami reklamowymi i optymalizację zwrotu z inwestycji. Odwiedź naszą stronę »

BJ Interactive

BJ Interactive


Agencja interaktywna. BJ Interactive zajmuje się projektowaniem i budową serwisów produktowych, korporacyjnych, społecznościowych, Landing Pages oraz platform e-commerce. Łączy kreatywne podejście z silną orientacją strategiczną. Ideą BJ Interactive jest optymalne połączenie korzyści płynących z imponującej prezentacji graficznej ze standardami technologicznymi
i funkcjonalnymi (usability, accessability, SEO) - tak, by serwisy mogły w pełni realizować postawione przed nimi cele marketingowe.

BJ Life

BJ Life


BJ Life to dział wyspecjalizowany w obsłudze Klientów z sektora zdrowie i farmacja oferujący usługi z zakresu Marketingu 360.
BJ Life tworzy receptury rozwiązań marketingowych, które sprawdzają się w tych wymagających branżach,
używając wszystkich narzędzi marketingu internetowego oferowanych przez pozostałe marki BJ Group.
BJ Life podchodzi indywidualnie do każdego projektu wykorzystując do efektywnej promocji Web Pr, Social Media czy SEM.

BJ RED

BJ RED


BJ RED (Real Estate Digital) jest pierwszą w pełni digitalową agencją marketingową dla branży nieruchomości, która w myśl idei „one-stop-shop” oferuje w jednym miejscu pełen wachlarz profesjonalnych usług doradczych, komunikacyjnych, planowania mediów oraz wsparcia sprzedaży.
Z myślą o klientach z branży nieruchomości, jej zespół oferuje kilkadziesiąt dedykowanych usług w zakresie marketingu internetowego i wsparcia sprzedaży, w tym autorskie narzędzia analityczne optymalizujące działania deweloperów online.