Brak pluginu Flash

 

O BJ Group

Doskonałe połączenie wiedzy, doświadczenia i pasji

BJ Group skupia agencje i firmy oferujące wyspecjalizowane usługi w dziedzinie marketingu internetowego. Naszym atutem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z kilku obszarów e-marketingu jednocześnie, w ramach jednej organizacji, przy zachowaniu najwyższego poziomu wiedzy i umiejętności w każdym z tych obszarów.

 

Pomagamy firmom skutecznie zaistnieć w Internecie i wykorzystać jego potencjał do dalszego rozwoju, zarówno w kontekście sprzedażowym, marketingowym, jak i wizerunkowym. Umiejętnie łączymy kompetencje agencji interaktywnej, badawczej, analitycznej, PR, SEM & SEO oraz konsultingowej, wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie naszych ekspertów.

 

Posiadamy międzynarodową praktykę w tworzeniu, rozwijaniu oraz wprowadzaniu na rynek firm i produktów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. BJ Group wykorzystuje synergię między różnymi działaniami w Internecie i konstruuje optymalnie rozwiązania dla swoich klientów.

 

Inkubator pomysłów

BJ Group to także inkubator przedsiębiorczości. Naszym celem jest zapewnienie odpowiednich warunków do rozwoju ciekawym i innowacyjnym projektom biznesowym. Dysponujemy zasobami umożliwiającymi podjęcie się najtrudniejszych wyzwań, pasją niezbędną do ich wdrożen, wiedzą strategiczną, by pomysł przerodzić w sukces.

 

Swoje usługi adresujemy nie tylko do korporacji, międzynarodowych firm, średnich i małych przedsiębiorstw, ale również do start-upów czy internetowych wizjonerów. Wzorując się na najlepszych rozwiązaniach na świecie i sprawdzonych narzędziach, gwarantujemy właściwy poziom ich realizacji.

 

Misja

Misją BJ Group jest oferowanie najwyższej jakości usług marketingowych w Internecie poprzez stworzenie grupy agencji, z których wszystkie razem lub każda osobno - dostarczają taką kombinację kompetencji, wiedzy i wartości, by skutecznie zaspokajać potrzeby biznesowe swoich klientów.

Drop Image

BJ Magazine

Inne podejście do marketingu i zarządzania. Zapisz się, by skosztować następnego numeru.

Drop Image

Spotkajmy się!

Zaproś nas na spotkanie - wybierz czas i miejsce. Możesz też wysłać od razu brief. Powiemy Ci, jak zwiększyć efektywność Twoich działań >>

Drop Image

Należymy do

Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego Interactive Advertising Bureau Polska