Brak pluginu Flash

Venture Engine

Każdego dnia powstaje wiele pomysłów, które mają szansę zamienić się w bardzo opłacalne przedsięwzięcia. Aby tak się stało potrzebne są jednak odpowiednie zasoby, w tym środki finansowe. BJ Group działając także jako Venture Engine, dysponuje takim zapleczem, gotowym do zaangażowania w wizjonerskie projekty biznesowe.

 

Zapewniając wsparcie finansowe, technologiczne, know-how, zasoby ludzkie, a przede wszystkim wykorzystując własne doświadczenie związane z tworzeniem i egzekucją strategii biznesowych, jest w stanie stworzyć warunki niezbędne do tego, by dany projekt mógł odnieść sukces. BJ Group angażuje się w projekt, w zamian partycypując w przyszłych zyskach z przedsięwzięcia lub stając się współwłaścicielem firmy.

 

BJ Group jest otwarta na ciekawe idee biznesowe, związane nie tylko z branżą internetową. W przypadku naszego zainteresowania – pomożemy przeanalizować opłacalność przedsięwzięcia, szanse i zagrożenia rynkowe, stworzyć długofalową strategię działań oraz wprowadzić ją w życie.

Drop Image

BJ Magazine

Inne podejście do marketingu i zarządzania. Zapisz się, by skosztować następnego numeru.

Drop Image

Spotkajmy się!

Zaproś nas na spotkanie - wybierz czas i miejsce. Możesz też wysłać od razu brief. Powiemy Ci, jak zwiększyć efektywność Twoich działań >>

Drop Image

Należymy do

Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego Interactive Advertising Bureau Polska